| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la fotbal...nu mai pot suta cu siretul deoarece atunci cand o fac calcaiul ma doare foarte tare(tendonul lui ahile in aceea arcuire).

Am luat o pauza de1 saptamana dar degea..la pase sau la suturi cu latul nu am probleme nu ma doare...sau la alergat...

Soluti?sad

3 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Eu stiu o solutie, dar e cam ciudata si extrema si destul de riscanta.

Mergi la DOCTOR!

| Anutza_Ana_1996 a răspuns:

Lasa-te de fotbal?! laughing

| StarGamer a răspuns:

Cred ca ai facut intindere sau ceva asemanator. Te sfatuiesc sa consulti un medic si sa le spui parintilor tai. In cel mai rau caz trebuie sa iti puna piciorul in ghips.