| Lucian1096 a întrebat:

Am pus aseară un bilet acum cu turneul Indian Wells și sau retras 2 și se acordă cotă 1, nu? Câștigul 112, 28 lei cu 2 lei l-am pus. Cine știe câte lovele mai rămân din câștig? Scade mult? O zi bună!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul respectiv se va acorda cota prevazuta, daca ai indicat corect castigatorii (pe cei ramasi in turneu).

| AFR81 a răspuns:

Se acorda cota 1, bineinteles. Ca sa afli castigul, imparte cota totala la cotele care te-au scos apoi inmulteste cu miza. Ai cota aproximativ 58 din ce vad eu, imparte aceasta cota la meciurile care te-au scos. Banuiesc ca e vorba de Halep si Vinci. Daca restul meciurilor au iesit, iei destui bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meciurile care au primit cota 1 nu se mai iau in calcul.Trebuie sa faci calculul:daca ai pus doi lei inseamna ca miza a fost 1, 90 lei.Adadar,trebuie sa scoti acele cote de 1 impartind cota finala mai intai la cota primului eveniment(ma refer la cota inscrisa pe bilet), apoi cota ramasa o imparti la cota celuilalt eveniment care s-a amanat si cota ramasa o inmultesti cu 1, 90. Asa afli cat mai ai de primit.