| Prezidentul a întrebat:

Daca pierd codul de bare la un bilet de la publicbet, il mai pot verifica?
Inca am numerele de sub codul de bare

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Am avut un prieten care a tinut un bilet in buzunarul de la spate la blugi, codul "albastrindu-se". Nu se mai vedea absolut deloc. A avut noroc ca a fost inspirat si a notat cifrele cand inca erau lizibile. A mers la agentie cu biletul si cu codul, l-a scris pe o foaie, iar cea de la casa a atasat foaia de bilet si i-a dat banii. Depinde si de cine e la "ghiseu". Normal ar trebui sa ti-l accepte daca inca mai ai codul.