| Mihai543215 a întrebat:

Am si eu o probelma, am o minge de baschet care are a naibii o gaura mai mica de un milimetru pe un pierde aer. Pot sa fac ceva sa astup gaura aia? Daca ma duc la vulcanizare poate sa imi faca ceva? Daca da cam cat ar fi pretul?

2 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Te duci la vulcanizare și îți spune un șiret de cauciuc așa se numeste, ți-l taie la față și aia e nu ai nevoie de petic sau ceva. Costă 2-3 Lei cam așa.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Cat sa fie 2-3 lei ca doar nu e mult de munca daca nu ti-o faci u cu niste pliculete delea care pui si la camera de la bicicleta nu stiu cum se numesc