| denn1s a întrebat:

Stie cineva cum pot repara o minge de baschet sparta? Are doar o gaura mica facuta de o pioneza. Daca cunoasteti o metoda spuneti-mi big grin. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In interior trebuie sa aiba o alta minge de cauciuc.Trebuie sa ajungi la aceasta, sa-i lipesti gaurica si s-o introduci inapoi. Daca are supapa, vezi pe unde iese aerul, si fiind umflata aplici acolo un betisor de plastic uns cu superglue ori alt adeziv, tinand presat cateva minute.

| 95Cosmin a răspuns:

Poti incerca sa pui un petic acolo, sau sa iei super glue, sa il bagi in gaura si sa il lasi sa se use, dar nu prea cred ca va tine asa.

| birica a răspuns:

Arunc-o in fata unui camion si cere parintilor bani sa-ti iei alta