| adiina11 a întrebat:

Apelez din nou la voi big grin...Eu si echipa mea am pierdut la meciul de handbal si vreau sa-mi scriu la status ceva pentru cei care vor sa rada de noi. Daca aveti ceva idei cu ce sa scriu... Ms :* ( versuri din melodiii, etc. orice)

6 răspunsuri:
| Andreea_5571 a răspuns:

Stiu cat de rau e sa pierzi la handbal pentru ca si eu practic acest sport. Incearca ceva de genul: Am pierdut, dar nu-i nimic, si cand simt ca pamantul imi fuge de sub picioare, ma ambitionez si fug si eu mai tare! sau: Am pierdut o lupta, dar nu si razboiul! sau: Chiar daca am pierdut, nu voi cadea, ci data viitoare, voi castiga! (LE-AM COMPUS PE MOMENT PENTRU TINE)

| coralia_5862 a răspuns:

Poate am pierdut pe moment...dar nu sunt singura in ploaie si vant Ai castigat sau ai pierdut, nu te opri din drumul inceput. Lupta sperand ca intr-o zi. Tot ce-ti doresti se va implini, regreta doar timpul pierdut. Tot ce puteai sa faci si n-ai facut! prin viata asta doar o data treci, deci pe unde mergi profita pana pleciam alaturi de mine pe cei mai buni prieteni de pe pamant sau

| coralia_5862 a răspuns:

Scz am gresit big grin
poate am peirdut... dar nu sunt singura in ploaie si vant am alaturi de mine cei mai buni priteni de pe pamant si
Ai castigat sau ai pierdut, nu te opri din drumul inceput. Lupta sperand ca intr-o zi. Tot ce-ti doresti se va implini, regreta doar timpul pierdut. Tot ce puteai sa faci si n-ai facut! prin viata asta doar o data treci, deci pe unde mergi profita pana pleci

Răspuns utilizator avertizat
| ryn7 a răspuns:

Probabil vei considera ca raspunsul meu nu isi are locul aici, insa parerea mea e ca le dai o mai mare satisfactie vazand ca te consumi ca pui diverse mesaje "intimidante" la status. Este munca voastra, ati dat tot ce ati putut, move on! De ce va tot pasa atat de mult ce indruga altii?

| LiCuRiCi_1710 a răspuns:

Scrie si tu" am pierdut in fata voastra insa data care vine vom castiga va asigur"...big grin