| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idei pentru ce as putea scrie la status (la msn). Poate niste versuri dragute...

Răspuns Câştigător
| deik a răspuns:

Scrie pe google "statusuri messenger" si vei gasi o multme de sttswinking Baftawinking

7 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Poti sa scrii ceva amuzant, de ex: Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste laughing o fundita daca te-a ajutat rasp mewblushing

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Nu uita:
Stelele care cad... nu pier
Stelele care cad se duc spre un alt cer.Viata e un meci la categoria grea
Cea mai buna lovitura ramane eschiva
Ai o singura repriza
N-are cine sa te-ascunda
Tragi cu dintii pana-n ultima secunda.

| Spintecatorul a răspuns:

Scrie asta: nuaialtatreabadecatsacitestistatusulmeu? e funny laughing

| Gween a răspuns:

Visele nu ti le dau!
Nu mi le poti lua!
Sa visez e lumea mea.
Pusca e lumea ta!

;

fericire-i cand iarba apare
fericirea e ca raza de soare,
intra in cort si iti mangaie fata
aerul sarat...
fericire-i o sticla de vin,
fericire e cerul senin,
intr-o zi in care ai hotarat
sa alergi pe camp...
fericire-i cand puiul de om
vrea in brate si moare de somn
fericire-i cand frunzele cad
la un picnic in parc...
fericire e cand iti-amintesti
cat de fericit esti cand iubesti
fericire e cand dormi tu la ea
chiar pe canapea...
fericire e cand tatal tau
te invita la el in birou
si deschide o sticla de bere
prima bere din.viata ta!

| raluca_8263 a răspuns:

I feel something in my heart, it’s like a little flame, every time I see you, this flame lights up, this flame is special for you, because I LOVE YOU!

scoala =cimitirul vechi…… cancelaria = parnaie ……. sala de clasa = camera de tortura...…. catalogul = inamicul nr. 1…. sefa clasei = asasinul din umbra(nu tot timpul) … eleva corigenta = sarmana maria… carnetul de note= Dosarele X … ora de dirigentie=Stirile ProTv.… ora de mate= Misiune imposibila…profesori=gardieni de la jilavlaughinglaughing

De multe ori poate ai suspinat, de multe ori poate te-a durut, de multe ori poate ai vrut sa spui ce simti cu adevarat, dar intr-un final ai vrut sa inveti ceva si ai invatat ca poti invinge lacrima cu un zambet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce te uiti la mine
cu ochii tristi si goi,
nu ar fi mai bine sa-i scoatem piamindoi?

| 123baiatul a răspuns:

Hey.am eu un status pentru tine...
mi-am aprins becu ca s-a stins lumina
si stai linistit mai am unu:
am pus scara ca sa urc in jos
sunt faine daca mai stie cine niste statusuri tari sa imi daie buzzz pe mess ...id-ul me este : hotimaflorin