| sparax a întrebat:

Salut,as dori si eu sa imi recomandati niste suplimente pentru cresterea rapida in masa musculara, fac sala de 8 luni si sunt destul de multumit de rezultate dar vreau sa incep sa iau mai repede greutate... am incercat diverse suplimente dar nu prea am fost multumit de ele

2 răspunsuri:
| wwkong1 a răspuns:

E mai bine să crești în masa musculara sănătos, suplimentele acelea conțin multe ingrediente care nu fac bine pentru corp. Multă bafta!

| peperonies a răspuns:

Repede merge doar cu steroizi.