| Parvan a întrebat:

M-am apucat de sala de 2 luni(ectomorf) si as vrea sa iau un supliment/suplimente pentru masa musculara rapida. Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesonist explica in voice loguri tot ce trebuie sa stii.

Depinde de ce buget ai. De inceput iti recomand de la redis Mass Forte creatine. 1 Mil 5 kg.

| pelmusantonio a răspuns:

Sunt periculoase! Sa nu ai incredere in acele suplimente. Te pot duce in spital.

| bububulinatutulina a răspuns:

Mai bine nu lua, sunt periculoase si iti ataca inima si sangele!