| gabrieloss98 a întrebat:

Salut,as vrea sa fac niste cheme cu bicla mea, stiti cateva mai usoare? eu am o bicicleta active scopion.Stiu deja sa merg fara maini.

1 răspuns:
| Raduuuuuu a răspuns:

Incearca mai intai un 180 dar vezi daca poti sa sari cu bike-u....pe urma fa si tu scheme mai grele si tot asa P.S. Incearca sa nu te crezi mare smecher cu bike-u pentru ca odata si odata o sa cazi la o schema.Ti-as sugera cand faci schemele sa fii aproape de casa ta in caz ca patesti ceva sa te duci repede in casa.(asta la inceput...) Funda