| mafiotuXXL a întrebat:

as vrea sa imi eau niste creatina. dar nu sunt sigur pot sa o iau cu un concentrat proteic? sa iau si creatina si concentrat proteic big grin
Dau fundita la cel mai bun raspuns?

Răspuns Câştigător
| Primo a răspuns:

SAlll e normal sa le combini crede-ma eu iau proteine si creatina. Pai creatina retine apa in muschi ( ceea ce nu e chiar bine ) dar daca folosesti si proteine muschiul se fortifica. Bft happy

2 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Le poti lua pe amandoua odata fara probleme. Depinde si de corpul tau cat de bine asimileaza. Daca mergi la baie prea des sa iti faci nevoile rareste portiile.
Eu personal prefer cate un produs odata. Creatina are un efect puternic in a stimula cresterea masei musculare de calitate.
Mancarea este baza iar suplimentele vin in ajutorul tau de a avea o crestere mai buna.
In concluzie :
mergi cum doresti fie numai cu una pe rand
fie combina-le pe amandoua

| Ls_CaTa_1994 a răspuns:

Pai...thinking

Eu am luat niste creatina sa vad cum e...e adevarat te ajutaa.dar daca vrei o schimbare majora ia ceva de la o firma serioasa ...Gen.Animalpak,Animalpump.E bina si sa combini creatina cu proteinele. Spor la treaba!winking