| Jon95 a întrebat:

As vrea sa imi imbunatatesc conditia fizica, si un prieten spune ca mersul la inot este mai bun decat mersul la sala de forta. Stie cineva de aici unde faci mai repede muschi, la sala de inot sau la sala de forta?

Răspuns Câştigător
| spartanul123 a răspuns:

Eu consider ca la sala muschii vor creste mai repede, la inot tu lucrezi la rezistenta, sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| HannibalLecter a răspuns:

Evident ca la sala de forta.F*k Logic!

| Moisei_Ionut_1995_s0x9 a răspuns:

Stai putin ca te contrazici.Imbunatatirea conditiei fizice nu inseamna neaparat muschi. Ti-as recomanda sa mergi la innot.Acolo te dezvolti mai armonios. In ceea ce priveste sala, daca pornesti de la 0 ai nevoie de niste suplimente nutritionale etc. Dupa parerea mea innotul este cel mai eficient sport.