| Membru23 a întrebat:

Salut as vrea sa ma duc la un liceu sportiv, in Bucuresti sau cluj, imi puteti da niste siteuri de la licee care au profil FOTBAL?, si niste informatii, ce medie, ce inaltime si ce probe se dau.

1 răspuns:
| h4cker a răspuns:

Du-te la Oradea, o sa intrii la fotbal asculta ce zic eu, pentru ca si eu am fost, numa sa ai conditie fizica buna si ceva viteza, sa stii sa stai in teren depinde si ce post iti place sa joci, da la Oradea ai si contii deci bafta happy.