| deian7 a întrebat:

Salut as vrea sa-mi iau o masa de fotbal, ping-pong sau de biliard. Care ar fi cea mai folositoare sau care ar merita daca puteti sa-mi dati ceva sfaturi si preturi (mersi anticipat funda)?

Răspuns Câştigător
| Costi23 a răspuns:

Poti alege tipul de masa 2in1. Adica sunt mese care au doua fete si le poti intoarce. Un prieten avea o masa care te puteai juca ping-pong si daca intorceai masa te puteai juca ice-hockey.

3 răspunsuri:
| andreimen001 a răspuns:

Eu zi sa-ti iei de ping pong pentru este ma amuzant ca masa de fotbal de aia te plictisesti repede!

| Any25 a răspuns:

Ping-pong si in jur de 15 -20 miloane

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Eu sincer as alege biliardul...