| fkingfakee a întrebat:

Salut,as vrea sa slabesc. happy Am auzit ca sportul dimineata, pe stomacul gol te ajuta sa arzi de 2 ori mai multe grasimi happy Este adevarata afirmatia? happySi in plus, nu prea as vrea sa tin o dieta dar totusi. Ar fii ok ca dimineata sa mananc 2 oua fierte/ ceai/ cereale? La 12 sa mananc niste rosi/branza/ardei? Si pe la 6 o supa, sau tot rosii, branza si gustari niste mere sau grefe?

Funda happy

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu cred ca arzi de doua ori mai multe calorii pe stomacul gol; conteaza si cat mananci nu numai ce mananci- cred ca e ok dieta, ouale le poti inlocui si cu carne/peste, paine mai putina si nu uita sa bei apa suficienta.

2 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Daca esti cea din poza, nu vad rostul.
Arati foarte bine.

| JohnnyBi a răspuns:

De 15 ori. atat cristian margarit cat si serban damian au infirmat prostia asa.