| Basketball a întrebat:

As vrea sa va intreb baieti (eu sunt fata)....are vreunul dintre voi bascheti Nikey HyperDunk?
Daca da, cam in cat timp vin pentru ca vreau sa imi comand de pe www.eastbay.com,si sunt de calitate? Am auzit ca au talpa facuta dintr-o spuma sau ceva de genu`.:)
Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult.;)

1 răspuns:
| Marius777888 a răspuns:

Eu nu stiu prea multe despre basket dar, stiu cat de buni sunt basketii Nikey HyperDunk si ei te ajuta sa sari mai mult pentru ca spuma aceea este groasa si o sa te faca sa fii mai inalta dar, nu conteaza daca sunt buni, conteaza daca sunt comozi si, tata si-a luat basketi pentru ca e la basket si este priceput si mi-a zis sa intru si eu in echipa pentru ca imi cumpara si mie basketi si eu nu am vrut dar dupa aceea mi-a cumparat basketi si am intrat in echipa deci sunt buni sunt si comozi