| Moonlight15 a întrebat:

Salut baieti! Am 16 ani, fac sala de 5 luni, fara suplimente. Am ajuns sa am 34 in brat(la cald), imping 70 la piept. Totusi... intrebarea mea este: Cu o alimentatie buna,program de antrenament bun, odihna se poate ajunge la performante ca ale lui Marc Fitt de exemplu?

Răspuns Câştigător
| DomnulKat a răspuns:

Bă,nimic nu este imposibil, dacă ești ectomorg, ai voință, necesarul de bani pentru alimentație, și timpul necesare vei ajunge.

3 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Doar daca iti permite genetica.

| LaurentiuFit00 a răspuns:

Ajungi,dar trebuie sa-ti definesti bine mushcii.Cred ca unii ca Marc Fitt fac si cardio destul de mult.PS:Mersi de raspunsuri.

| Moonlight15 explică (pentru LaurentiuFit00):

Joel Corry, daca il stii face cardio 30 de minute in fiecare zi, daca vrei sa ajungi trebuie sa fii 100% dedicat.