| frey2g a întrebat:

Salut, Cam in cat timp pot creste masa musculara cu aceasta creatina?

http://www.megaproteine.ro/Creatina/Universal-Storm/

Mi-a fost recomandata de antrenor, am 1, 74, 65kg si fac rugby de 3 ani.

Nu am fost la sala pentru ca nu am timp.

Imi puteti recomanda si altceva si sa imi spuneti daca ar fi bine sa adaug inca ceva pe langa creatina cum ar fi Milk & Egg.

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

1000 feluri de creatina si mereu cea monohidrata si micronizata a fost cea mai buna si cea mai ieftina.
cat timp nu faci sala nu vad utilitatea ei. regenereaza rezervele de ATP...dar ma rog, sa zicem ca e ca tine. creatina depinde de insulina, deci, teoretic, de carbohidrati. se ia cu un fresh de fructe sau orice carbo simpli. milk and egg e proteina pe baza de caseina. se ia inainte de culcare. orice caseina e buna, orice caseina e scumpa.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Fara sala NU FACI MUSCHI! Sa-ti intre bine in cap, iti cheltuiesti banii degeaba! laughing))