| Vladut400 a întrebat:

am 15 ani si fac sala de 4 ani. Am musculatura formata dar am burtica si as vrea sa o transform in patratele. Imi puteti recomanda niste suplimente care m-ar ajuta sa transform burtica in "patratele"

Ma gandeam sa iau asta

http://www.megaproteine.ro/......mal-Shock/

Si asta

http://www.megaproteine.ro/......ce-Series/

Daca imi recomandati altceva, astept.

PS: Ma gandeam sa iau creatina si pentru a creste in masa musculara

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Suplimentele sunt bune, doar ca tu iei creatina ca sa nu pierzi prea multa masa musculara ( nu ca sa pui alta ).

Consumi carbohidrati doar dupa antrenament, atat.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai nu poti sa cresti in masa musculara cand arzi grasimne.

Dupa 4 ani de sala ar trebui sa stii deja.

p.s. :cum naiba ai intrat in sala la 11 ani?

| Vladut400 explică (pentru Cosmin86):

La sala unde fac eu unchiul meu e patron + ca am intrat mereu cu un adult.

Pai si ce ar trebui sa fac? Ce fel de suplimente imi recomanzi? Este bine sa consum carbohidrati sau deloc?

| Vladut400 explică (pentru Cosmin86):

Mersi de sfat. De asta ce zici ma gandeam sa o combin cu creatina ori cu muscletech ori cu creatina de la ON sau cu animal pack.

http://www.megaproteine.ro/......ne-Xtreme/

Care dintre varianta ar fi mai buna? Sau sa iau Creatina de la Muscletech cu acel Cellucor.

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Are 40 in brat copilu, doamne doamne...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vladut400):

Ambele sunt ok.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vladut400):

Suplimentele sunt bune, doar ca tu iei creatina ca sa nu pierzi prea multa masa musculara ( nu ca sa pui alta ).

Consumi carbohidrati doar dupa antrenament, atat.