| GoldCookiez a întrebat:

cand pot sa iau batoanele proteice? adica dupa inainte de antrenament? si puteti sa-mi ziceti unele bune si ieftine! dau funda!

3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Cand vrei tu. cele de la redis sunt cele mai ieftine.

| ionutmystic a răspuns:

NU lua batoane ca nu sunt bune, daca sunt ieftine mai sunt si pline de zahar si alte porcarii.
Se pot lua in timpul zilei ca gustare, dar nu ca supliment pentru antrenament.
Daca vrei sa dai banii pe ceva bun cumpara concentrat proteic din zer, sau izolat proteic din zer daca iti permiti. Ambele sunt net superioare batoanelor.
Ba chiar iti poti face propriile batoane din concentrate proteice ca aici http://scoobysworkshop.com/healthy-inexpensive-meal-replacement-bars/ :D Bafta!

| Teddybbbear a răspuns:

Dimineata una si dupa maxim 30min de la terminarea antrenamentului. te sfatuesc sa cumper proteine la bidon decat batoane...bafta