| codpenal2018 a întrebat:

Salut, cât ai dat cel mai tare cu pumnul, la aparatul ăla care bagi un leu și dai cu pumnul in el? laughing) #punctajul, dau #funda. (Răspuns șicer.) eu am dat 913 de pe loc, fara sa vin in viteză, ce părere aveți?happy

Răspuns Câştigător
| FloriinDobrinn a răspuns:

999 dar bine din mai multe lovituri

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai cui te lauda, asa-i?
Dar la invatat ce note ai? Cu alea nu te lauzi?
Ca alea sunt mai importante, decat datul cu pumnul in pereti, pari sau mingii.

| codpenal2018 explică (pentru Violleta2022):

Observ că ai o gândire arogantă si slabă.
Eu practic sport de contact (arte martiale.) dacă nu sti ce să raspunzi nu o mai fă!, faci asta doar ca să fi in topul TPU laughing))))))) nu mai vorbi aiurea, ceawwinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru codpenal2018):

Serios? Gandire "aroganta si slaba", asta este doar ce poti scoate din tine?
In cazul asta, nu pot sa te evaluez decat ca: " pumn de fier si... creier lipsa".

| Cosmin86 a răspuns:

Aparatul ala e o prostie, masoara forta cu care impingi, nu cu care lovesti. nu masoara impactul la suprafata, ci doar cat il impingi. Irelevant.

| codpenal2018 explică (pentru Cosmin86):

Păi normal, tu când dai cu pumnul nu contează viteza impactului?, daca te misti ca melcul mai ai forță?
o masina care se izbeste de un copac cu 10KM/H nu are mare pagubă pe când una care merge cu 200KM/h se face praf, nu t-se pare normal să masoare forta cu care impingi (VITEZA IMPACTULUI X FORTA? )

| Cosmin86 a răspuns (pentru codpenal2018):

Mai importanta e forta de impact la suprafata.

oricum aparatul ala e pentru cocalari, sa fim seriosi, nu o sa vezi niciodata un luptator adevarat ca foloseste asa ceva.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Cosmin86):

Actually, chiar Andrei Stoica a folosit zilele trecute asa ceva cand a fost in Amsterdam la extragere. Bineinteles ca nu te antrenezi la aparatul ala, dar nu cred ca daca te joci un pic cu el ai devenit automat cocalar.

| codpenal2018 explică (pentru Cosmin86):

Eu am văzutwinking Plus ca aparatul este omologat. (sunt aparate identice la w.k.f, u.f.c. etc.)

| Cosmin86 a răspuns (pentru codpenal2018):

Atunci e oarecum ok happy

| siriusblack98 a răspuns:

''Cu dreapta dau mortal iar cu stanga... ceva mai bine''.