| kalibra21 a întrebat:

Ce exercitii fizice imi recomandati pentru a slabi destul de repede?

Răspuns Câştigător
| andreushk a răspuns:

Te poti duce in fiecare seara la alergat iar dupa ce vi de la alergat poti face abdomene :) uite aici http://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk fundoi :)?

6 răspunsuri:
| Bogdan_6967 a răspuns:

Alearga in fiecare dimineata sau cel putin de 4 ori pe saptamana, pe stomacul gol, cel putin 30 de minute. Daca nu ai ocazia sa alergi dimineata, e ok si seara. Evita mancarurile grase, dulciurile.consuma fructe si legume. Cand alergi sa bagi si cateva sprinturi pe 40-50 de metri, la primul sprint folosind doar 30% din viteza ta maxima, apoi mareste-o treptat la celelate sprinturi. In felul acesta iti accelerezi metabolismul si arzi mai multe calorii.

| LostInTheDarkness a răspuns:

Abdomene big grin

| kalibra21 explică:

Bine alte sugestii?
ma refer si la alimentatiebig grin

| Deutza4747 a răspuns:

Eu iti spun sa sari coarda.eu am sarit 2 ore (cu pauza) iar in doua zile am slabit un kg si in plus te si distrezi a si sa incerci sa mananci doar fructe si legume si sa eviti painea si fasolea te ingrasa! si sa faci vreo 15-20 de abdomene in fiecare zi happy

| Yasmi a răspuns:

Pilates clar sunt foarte eficiente intr-un timp scurt.
Inacearca http://www.trilulilu.ro/MoNi_R7/617a5d53e296c0 2 serii pe zi + http://www.youtube.com/watch?v=nFfkfT5MJoM 1 serie pe zi. O sa fie mai greau in primele zile cele pentru abdomen dar in 2 saptamani se vad rezultate.
Succes! :*

| adidas_9217 a răspuns:

Eu am slabid destul de repede ca am facut abdomene.Fa vreo 25-30.