| 524fhxj a întrebat:

Ce îmi trebuie ca să fiu un atacant bun?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Talent.

| Kogaion a răspuns:

Salut, pot sa-ti spun din experienta, ca iti trebuie mult antrenament suplimentar, chiar daca roadele nu se vad imediat, intr-un an de zile daca pe langa antrenamentele cu echipa mai faci 2 ore suplimentar, vei vedea o diferenta uriasa. Asa ca si calitati, iti trebuie viteza si tehnica + finalizarea pe care ti-o dezvolti tu singur prin antrenament. Daca iti doresti sa ajungi fotbalist, trage tare, chiar daca uneori simti ca nu ai rezultate bune, dupa 16-17 ani, o sa vezi ca multi fotbalisti buni se lasa, atunci e sansa celor care muncesc mult.

| SwetZ10zz a răspuns:

Nu iti trebuie nimic complicat iti trebuie ceva antrenamet si dorinta de a fi un atacant bun