| 10n a întrebat:

Ce site'uri imi recomandati pentru pariuri sportive(in general fotbal)...site'uri care discuta oamenii despre fotball despre pariuri.ceva in genul emisiunii lui Horia Inanovic de pe digi sport. daca se poate chiar acea emisiune dar online.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Amess a răspuns:

Salutare.

pariori.ro este considerat ca fiind unul din cele mai bune siteuri de acest gen din Romania, din cate stiu de acest site se ocupa si cei care fac emisiunea de profil de pe GSPTV

1 răspuns:
| Mario_Alex_1995 a răspuns:

Public bethappy pariloto(asta nuprea are cote mari), Super bet!