| denis988 a întrebat:

Cine e la antrenamente la fotbal? Si ce ghete aveti? Ce ghete pana in 150 imi recomandati ( sa se gaseasca la deichmann sau hervis sau alt magazin din Sibiu)?big grin

2 răspunsuri:
| Mario_Alex_1995 a răspuns:

Salut.Eu sunt la o echipa din Craiova, nu are importanta, sunt portar, dar mai joc si pe teren...(talentul asta laughing) ).eu am vazut in deichman, intersport, hervis, etcc. f-50 la 120 lei, diferite ghete de la 40 lei in sus foarte bune, Kipsta la fel ghete foarte bune 50 lei, dar daca vrei efect si durabilitate iti recomand Mercuriale. Am vazut in CRaiova la 160-180 lei happy sper ca te v-a ajuta

Răspuns utilizator avertizat