| Kevs a întrebat:

Cine imi spune de unde pot sa fac rost de niste stikere cu etnies, Dc, emerica, monster etc.pentru bike sau snowboard! De preferat in Brasov! [Funda la cel mai util raspunson the phone

Răspuns Câştigător
| RaduSk8 a răspuns:

Frateloo laughing si eu sunt din Brasov si mai sunt si skater deci la Flava Shop Custom Garage sau Ollie Gang Shopwinking

| Kevs explică (pentru RaduSk8):

Da stiu ca esti din Brasov frateloolaughing Ultima data cand am fost in Ollie nu am gasit si in flava nu prea cred ca au cu Monster! Da mersi oricum!winking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Derbedeu24 a răspuns:

Ollie Gang Shop vezi ca trebuie sa aduca