| Scorpion1994 a întrebat:

Cine se stie bine cu pariuri sportive si ar fi dispus sa ma ajute si pe mine? mersi

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

La pariuri sportive pariezi asa:

1 - victorie gazde
2 - victorie oaspeti
X - meci egal
VD1 - victorie dubla gazde, adica echipa gazda castiga ambele reprize
VD 2 - echipa oaspete castiga ambele reprize
VD X - ambele reprize se termina egal.

| SandraM a răspuns:

Dragule, daca ar sti cineva asa de bine ar fi milionar in euroi si nu ar sta pe TPU... happy

| Light2408 a răspuns:

Http://www.pronosticuri.pariuri-x.ro/
Iata aici sunt cei mai buni pariori din Ro,
dai click pe meci si vezi pariul pus de el + descriere completa la meci si de ce a ales anume aceasta optiune.Eu intotdeauna cind pun un pariu intru dintii aici si ma uit ce mai zic ei apoi deja aleg care l-e cred mai sigure.
bft.