| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreo metoda prin care sa castig la pariuri sportive?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singurele doua metode: sa ai talent de vizionar ori noroc cu carul.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca exista o asemenea metoda, nu crezi ca ar fi dat FALIMENT toate casele de pariuri?

| alexs99 a răspuns (pentru Cosmin86):

Exista,dar sunt castiguri mici.
http://www.pariori.ro/

| viorelmmv a răspuns:

Cea mai buna metoda este perseverenta big grin

| dariusbumbescu a răspuns:

Da daca joaca doua echipe iti mai iei un prieten si pariati multi bani amundoi.Si cine castiga impartiti banii.

| keloo2oo7 a răspuns:

50-100 lei! cota totala de 4 aproximativ, de preverat meciuri acasa si daca e nevoie si 1x, si foarte important. Nu te incapatana sa pui toate meciurile intr-o zi!
Astept si alte variante cat de cat sigure din partea voastra happy

| navigator10 a răspuns:

Totul despre strategii si sisteme de pariere, dar si ponturi foarte bune gasesti pe site-ul http://strategiipariuri.com/.

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive