| manu1993 a întrebat:

credeti ca mai este posibil sa cresti in inaltime la varsta de 19 ani? si daca da,niste exercitii, ceva

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu prea cred.

| CannbalCorpse a răspuns:

Păi de la 18 ani nu mai creşti cu mult. Dar dacă te vei duce la sala poate vei mai creste 3+4 cm si facand sporturi baschet, volei, handbal
Sper că te.am ajutat O seară bună

| Wolfyye a răspuns:

De obicei nu mai cresti cam de la 18 ani, deci nu prea mai ai ce face...

| alincikkk a răspuns:

Nu prea este posibil insa daca vei face diferite exerciti la bara corpul se va alungi

| Cosmin86 a răspuns (pentru alincikkk):

De cand naiba se lungeste corpul ca faci exercitii la bara? straight face