| Xerxess97 a întrebat:

Salut culturistilor. Vreau sa stiu daca e indicat sa fac asta : Sa zicem ca astazi lucrez pieptul si daca maine e bine sa fac vreo 100-200 de flotari..il supraantrenez?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Incearca si apoi sa nu te plangi ca ramai cu un piept firav si mediocru laughing

P.S. : daca azi lucrezi pieptul CORECT, maine ai o febra de nu poti sa faci nici 2 flotari happy

| feraryyy78 a răspuns:

Daca vrei sa faci mai multe exercitii nu poti lua multe dintr-o data trebuie sa incepi cu 30 de flotari, dupa o saptamana fa 40 si tot asa. Totul se face pe rand, nici Dumnezeu nu a facut lumea intr-o zi.

| AxXeL1124 a răspuns:

Daca faci 100 din prima zi fara sa fi facut de loc poana atunci o sa ai febra a doua zi.

| Myyy3 a răspuns:

Nu,soliciti coloana.Trebuie sa faci repetari si crunch-uri. Uite un site pentru a invata cum sa iti dezvolti toti muschii corpului http://www.culturism.ro/antrenament/

| Veleno1 a răspuns:

Normal,muschii au nevoie de multa refacere