| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Cum ma pot antrena la fotbal? Ce ar trebui sa fac sa fiu mai bun? Pt postul de mijlocas.Am 12 ani nu as vrea sa ma antrenez prea dur.

Răspuns Câştigător
| fatality18 a răspuns:

Nu este neaparat sa te antrenezi cu un antrenor... fotbalul este dur uneori dar te poti antrena jucand fotbal cu prietenii tai in curtea scolii la teren, oriunde, doar prin antrenament ajungi expert, eu am 15 ani si am jucat la 3 echipe pana acum am 15 medalii toate din fotbal, si sper sa ajungi macar cat mine si sa dea domnul sa ajungi si mai sus

Bafta!

2 răspunsuri:
| DyaLove a răspuns:

Ai nevoie de un antrenor. Nu avem ce sfaturi sa iti dam noi online.

| MusicIsLife a răspuns:

Dupa parerea mea fotbalul este un joc dur, asa ca si antrenamentul trebuie sa fie pe masura. Daca intr-adevar vrei sa practici acest sport te sfatuiesc sa te antrenezi cu un antrenor : ) ).