| emipenet a întrebat:

In general joc pe postul de mijlocas la fotbal, doar ca, nu stiu cum sa devin mai bun pe acesta pozitie.
Va rog sa nu imi spuneți de profesori sau antrenor sau mai stiu eu ce.
Asa că, cum ar trebui sa mă antrenez? Ce exerciții trebuie sa fac, etc

Răspuns Câştigător
| Anonimul222322 a răspuns:

Aleargă câte 10 km in fiecare săptămână si apoi mărește distanta de la 10 la 20 km si tot așa până la 100km iar apoi ia-ți centură cu greutăți and same thing