| boss97 a întrebat:

Salut.Cum si cu ce trebuie sa fie echipata o bicicleta pentru drum lung?

3 răspunsuri:
| bogz a răspuns:

Daca esti interesat de un drum mai lung poti sa ma contactezi caut pe cineva.
Bicicleta ar trebui sa fie pusa la punct.Camere de schimb, trusa imbusuri, surubelnite, apa, cort, far, stopuri, vesta reflectorizanta, casca, pompa...

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

In primul rand trebuie sa fie o bicicleta de calitate, in al doi-lea rand trebuie sa ai roti bune si depinde ce intelegi tu prin drum lung, bicicleta nu prea mai are cu ce sa fie echiapata, in afara de far, stopuri, obiecte reflectorizante pentru noapte si aparataura GPS, dar nu stiu la ce fel de drum faci referire

| Baiatulvesel a răspuns:

Salut! Sunt interesat de un drum lung cu bicicleta, niculescua853@gmail.com adresa mea de email.