| unulpttoti a întrebat:

Daca am pariat pe un meci de tenis (pe langa altele), iar unul dintre protagonisti s-a retras nu mult dupa startul meciului, out-sider-ul (care nu e cel pe care am pariat) fiind declarat invingator, pariul respectiv va fi anulat?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cum sa-l piarda? Pe ce temei ati facut afirmatia asta? Un meci care nu se incheie pe teren, la cele mai multe agentii va primi cota 1. Regula asta nu se respecta la Unibet, dar chiar si acolo, trebuie sa se joace macar un set, altfel se da cota 1. In fine, ca un raspuns pentru user, meciul va primi cota 1, deci va fi inexistent pe bilet. Nu conteaza cine a castigat sau cine s-a retras. Castigul tau va fi mai mic.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca ai pierdut meciul respectiv.

| AFR81 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cum sa-l piarda? Pe ce temei ati facut afirmatia asta? Un meci care nu se incheie pe teren, la cele mai multe agentii va primi cota 1. Regula asta nu se respecta la Unibet, dar chiar si acolo, trebuie sa se joace macar un set, altfel se da cota 1. In fine, ca un raspuns pentru user, meciul va primi cota 1, deci va fi inexistent pe bilet. Nu conteaza cine a castigat sau cine s-a retras. Castigul tau va fi mai mic.