| RAUL28823883884 a întrebat:

Salut, daca antrenez antebratele si bicepsul zilnic, se poate intampla ceva rau? Fac sala de 2 luni si simt ca ce fac acolo pentru biceps, triceps si antebrate nu este suficient, ce parere aveti de creatina monohidrata? Merita sa iau? Tinand cont Ca nu am o alimentație tocmai corespunzătoare, dau funda!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, e buna creatina, dar fara alimentatie nu o sa vezi mare lucru.

Spate + biceps zilnic => spate si biceps MICI si dupa 20 de ani de antrenamente. Mai des = mai PROST in sportul asta, muschii NU cresc cand ii antrenezi, cresc in zilele de pauza.

Alimentatia conteaza 90%, cate fripturi mananci acum pe zi?