| sandmonkey a întrebat:

Salut
Daca fac un bilet(pariuri) cu 11 meciuri, daca pierd unul, biletul inca este bun?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ai peste 11 meciuri si cote peste 1.25, respectiv 1.30 la unele agentii, da, inca esti pe bilet. Este vorba de asa numitul pariu sansa. Vei castiga cam 7% din suma initiala.

| Snak1998 a răspuns:

Salut! Daca e bilet simplu da, ca sa fie castigator toate evenimentele de pe el trebuie sa fie corecte. Daca joci combinat, trebuie sa-ti iasa minimul de meciuri, de ex daca joci combinat 9/11 trebuie sa iasa minim 9 ca sa iei ceva, deci poti pierde doua, dar castigi foarte putin. Pot fi si diverse oferte la casele de pariuri, gen sa pariezi cu sansa, dar ce am zis mai sus e valabil oricand oriunde.