| tosibacaptiva1337 a întrebat:

Salut,daca fug pe o banda de la sala,transpir foarte tare, iar acasa am o bicicleta fara scaun fitness dar pe asta nu transpir deloc dar obosesc foarte tare, e bine daca obosesc sa stiu daca sa mai fac pe ea, pentru ca vreau sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Transpiratia nu inseamna ca slabesti. Celulele de grasime sunt eliminate prin urina in urma arderii caloriilor, nu prin transpiratie.Prin transpiratie este eliminata doar apa din corp pe care o vei pune la loc imediat cum bei ceva.Inca o treaba, nu o sa slabeste EVER doar prin antrenament daca tu nu mananci corect.