| Andrei199114 a întrebat:

M-am reapucat recent de sala si vreau sa slabesc, ce imi recomandati? Cardio sa merg pe banda si pe bicicleta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi pe strada, sau prin parc, macar 5km pe zi, alternand mersul cu alergatul si vei vedea cu ochii cum dispare greutatea.

Dieta trebuie sa fie FARA: paine, cereale, dulciuri, sucuri, alcool, pizza, paste fainoase si cartofi.

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Dacă poți, ambele

| CleanHeart a răspuns:

Pe ce iti place tie mai mult si iti recomand un profesor care sa iti explice totul

Răspuns utilizator avertizat
| Aurora99 a răspuns:

Buna, Andrei! Am fost si eu in situatia ta si stiu cum este. Daca doresti sa te ajut, da-mi mesaj in privat, te rog!