| Danul3948482737 a întrebat:

Salu,t dacă ma apuc de kickbox trebuie să-mi cumpăr tot echipamentul sau o sa primesc acolo când ma antrenez manusi, apărători și tot ce trebuie?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu iti cumperi echipamentul de baza, nici nu ar fi safe sa folosesti manusile altcuiva de exemplu, asta poate se intampla pe la sali din africa sau vietnam!

Ca exista de exemplu casti de protectie ale salii si alte accesorii asemenea e altceva.

Cand vine vorba de kickbox > manusi, tibiere, feșe (pentru incheietura mainii cand pui manusile), proteza dentara etc tu trebuie sa iti cumperi!

| darrio2007 a răspuns:

Il cumperi tu.

| Violleta2022 a răspuns:

Echipamnetul este al tau, ca nu are sala sa-ti dea tie costum, manusi si restul, care sunt pentru masura ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la ce sala te duci, in principiul îl cumperi

| Ilovedinero a răspuns:

Depinde de club.Sunt cluburi care au marca lor si iti iau măsurile si iti fac ei echipamentul.La altele trebuie sa iti cumperi tu.

| Anonim2024 a răspuns:

Trebuie cumpărat. Este personal, transpiri în el.