| ZyzZe a întrebat:

happy daca puteti sa ma ajutati. stau in Bucuresti sector 5... stiti cumva unde see tin cursuri de streetdance/ breakdance gratuit. cu banii nu prea stau bine dar ador muzica. si imi place. tin sa mentionezz ca am 14 ani happy

1 răspuns:
| fantabau a răspuns:

Imi pare rau sa te intristez dar din pacate nicaeri cu vei gasi gratuit, cine se va chinui degeaba? Dar daca intr-adevar iti place fa-ti grupa ta sau ocupate la scoala dupa ore.