| Adytzu64 a întrebat:

Salut,de 2 zile m-am apucat de sala si vreau sa pun ceva masa musculara eu fiind slab.Problema insa este ca eu sunt la un liceu cu program sportiv la care este obligatoriu sa fac un antrenament de 2 ore in care joc handbal.Din cate am auzit Cardio si perioada de masa musculara nu merg impreuna.Un sfat va rog?(Nu ma mut din acest liceu)

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Nu e asa de mult cardio acel antrenament de 2 ore. Nu toti oamenii sunt sedentari, e normal sa faci miscare, crede-ma, daca mananci bine nu o sa ai probleme!

3 răspunsuri:
| Adytzu64 explică (pentru aXy99):

Sper sa fie asa, multumesc pentru raspuns.

| Adytzu64 explică:

Mai astept pareri.

| aXy99 a răspuns (pentru Adytzu64):

Te asigur.