| cezcez a întrebat:

Da.ti mi si mi-e un program de antrenament bun pentru masa musculara forta etc dar sa aiba si cardio si sa fie pentru 5 zile ..inca o intrebare pot slabi si sa puna masa musculara in acelasi timp

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pentru masa, greutati mari, serii putine. Pentru fibrare, greutati usoare serii multe! In cinci zile nu faci mare lucru!

| NAT0 a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/Angelfitnesss
Te poți inspira de pe acest canal. Pe mine unul m-a ajutat mult.
https://www.youtube.com/watch?v=4RCvuLYGykQ
Te poți uita de la primele videoclipuri, acolo poți învăța programe pentru masă musculară, cardio și restul.
Salut.

| Alexischan a răspuns:

Cauta pe internet programul de antrenament din One Punch Men. E foarte bun.