| HeronBGD a întrebat:

Salut, de curand am inceput sa bag la pariuri sportive (fotbal) la agentia Multibet. Doresc sa bag un bilet de 12 meciuri dar cu mai multe sanse. Un exemplu mai precis: avem 11 meciuri din care sa pot castiga chiar daca 3 sunt pierdute. Se poate face acest lucru?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Se poate face acest lucru alegand sa joci biletul Sistem 8/11. Trebuie sa ai, insa, miza peste 5 lei zic eu, iar cotele mai ales, destul de mari. Nu te astepta sa-ti iasa sistem 8/11 cu cote de 1.25. De fapt, o sa iti iasa sistemul, dar nu cred ca vrei sa castigi la minim 25 de bani.

1 răspuns:
| OLBGromania a răspuns:

Daca joci la sistem pune 3 meciuri cu cote intre 1, 50 - 1, 80 si joaca 2 din 3. Daca pierzi un meci iti recuperezi mare parte din bani. Fa-o totusi online ca sa nu platesti TVA-ul ala.