| OctaLoL a întrebat:

Salut.Este bun Skate-ul DarkStar si daca da ce roti are de urethan?

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Man...eu folosesc un skate primit cadou de la cineva care nu se pricepe.nu tine de skateboard, tine de tine daca esti capabil sa faci anumite chestii, si daca, bineinteles nu are vreo defectiune.nu ma dau eu marele specialist, si nu, nu ma cred skateboarder doar pentru ca stiu sa fac olie pe el...dar crede-ma ca pentru un skateboarder adevarat conteaza capul nu skate-ul.
P.S.:rotile de silicon nu te ajutawinking