| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut eu de am fost in deficit caloric vreo 2 sapt din pacate cam putin stiu.dar m-am lasat de el si de numarat caloriile (eu slabisem ceva kg) si de cand m-am lasat de acel deficit mananc tot ce vreau si cam cat vreau si nu ma ingras (ma plimb cu prietenii dar nu stiu daca se pune)si nu fac sport ce parere aveti? o sa ma mai ingras?(am slabit cam 20 de kg)

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai depinde ce mananci si cat mananci. Normal ca o sa te ingrasi daca nu mananci ce trebuie, doar nu esti imun.