| anonim_4396 a întrebat:

Salut eu sunt cam gras si vreau si sa slabesc si sa fac muschi si vreau sa fac genoflexiuni flotari si abdomene din alea scurte.cum ar fi bine sa le fac.adica am auzit ca trebuie sa se odihneasa muschi 48 ore.stiu ca alergarea e mai buna ca sa slabesc dar suntem in noiembrie si e frig

4 răspunsuri:
| dora321 a răspuns:

De ce nu iti iei o bada de alergat? Bineinteles daca iti permiti ca totusi e criza. Sau daca stai la bloc poti sa te apuci sa urci si sa cobori scarile asa o sa slabesti si o sa iti dezvolti si musculatura...

| Claudiu2895 a răspuns:

Daca esti gras incearca sa si alergi, sau sa mergi cu bicicleta apoi apuca-te de genoflexiuni flotari si abdomene.

| Garoafe a răspuns:

Pai si eu am fost gras ca sarea sunculitza de pe mine cand alergam dar am slabit alergand; o fost intr-un fel involuntar ca ma jucam atinselea cate 2-3 ore pe o zii si ne jucam odata la 2 zile depinde... Deci ca sa slabesti alearga si pentru. muschi fa acasa 3 serii de flotari (dar vezi ca is mai multe feluri fa in fiecare zii diferit de ex azi le faci normale maine in diamant si tot asa ca lucreaza diferit muschii) si abdomene http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE daca faci asta o data pe zi ii perfect. Spor la treaba.

| ZyPoo a răspuns:

Pai in fiecare zi trebuie sa faci un cateva din fiecare pentru ca corpul sa se obisnuiasca cu ele ok sa zicem ca intr-o zi faci 5 din toate maine 7 din toate si tot asa happy