| mihaigeorge876 a întrebat:

Salut, exista whey gold fake?
Mi-am dat comanda zilele trecute și când îmi fac shake proteic e cam dubios. https://www.musclegain.ro/product/optimum-whey-gold-stan dard/
De pe siteul asta am comandat.
E de încredere?

Răspuns Câştigător
| cristiww a răspuns:

Nu stiu daca firma e de incredere. Nu cunosc detalii. Poate ala care le vinde le tine la el acasa sau in garaj in cine stie ce conditii. Acum oricine iti poate vinde orice pe net. Eu as fi luat de pe megaproteine sau de la gymbeam.
whey gold fake exista, am auzit, mai ales la asiatici. Nu poti sti niciodata cand cumperi de pe net de la noi ce primesti, sunt destui gata sa-ti dea teapa. Poate ca produsul tau e doar alterat, poate a fost tinut in conditii nasoale, in frig in umezeala

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce e dubios?