| Snak1998 a întrebat:

Salut, imi poate recomanda cineva o sala de forta din Iasi prietenoasa cu incepatorii? Sunt la camin in Copou, daca se poate mai aproape, daca nu oricum nu e foarte importanta distanta, important este sa fie persoane ok acolo(nu ma refer la ajutor, ca stiu ca deja cer prea mult )), ma refer sa fiu lasat in pace, gen sa nu fie cocalari care sa vina la tine la fiecare minut sa-ti zica cat mai faci, etc).

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni de la sala ce faci tu... fiecare isi vede de treaba lui.

Iar o sala "prietenoasa" cu incepatorii e o sala care are un instructor rabdator si de treaba, sa-ti explice cum trebuie la inceput cum sa te antrenezi si ce sa mananci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te du la sala n ai nevoie de muschi sau prostii din astea ramai slab gras cum oi fi ca e mai bine o sa ti iei numai injuraturi si mistocareala la sala mai ales daca ai fata de prost laughing))))

| Snak1998 explică (pentru anonim_4396):

Da ce sa zic, multumesc, probabil e greseala mea ca ma asteptam sa primesc un raspuns ok.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti idiot?