| Resident0 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un club de fotbal de juniori unde as putea sa ma duc? din bucuresti :d, dau funda la care e mai bun,.,.,. ps:sunt dinamovist deci fara steaua juniori:d

Răspuns Câştigător
| pearsonman a răspuns:

Sportul Studentesc, si daca esti bun si ai relatii Dinamobig grin.aia ajung mereu prin finale in competitii sportive...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RKR a răspuns:

ProRapid.

| 18cm a răspuns:

Sunt de acord cu tinehappy jos k steaua

Am auzit ca Fc rapid si Hagi au bagat cv bani in pregatirea juniorilor.

Dar tot dobrin are cea mai buni antrenori, pacat ca e in Pitestiwinking.

Bafta

| zozoz a răspuns:

Boka jiuniors ...proc hiajna junior

| xerex a răspuns:

Stiu doar din navodari
daca te intreseaza poti sa vi ti le zic : atletic navodari sageata navodari si din constanta academia faru palatul metalul dinamo steaua constanta santierul naval tractoru
tractorul e cea ma i proasta\