| AlexDamacus a întrebat:

Imi puteti spune cum sa fac transferuri in FIFA 2012 la cariera Manager? Pt. ca dau la market selectez jucatorii si de acolo ii baga in shortlist.Si de acolo nu mai stiu ce sa fac. Dau Funda

Răspuns Câştigător
| girl12girl a răspuns:

L-am intrebat pe un boy si mi-a zis ca intri la transfer dai la transfer market si de acolo daca iti apare jucatori dai enter pe jucator si apoi dai din nou enter. si apoi joci un meci si intri la lista de jucatori si vezi daca tia aparut jucatorul transferat. daca nu tia aparut inseamn aca nu esti iiiin perioada de transferare. nu stiu daca asa mi-a zis cred. vreau fundasa sti.

2 răspunsuri:
| vladdd16 a răspuns:

De unde l-ai downloadat?

| ghepardul13 a răspuns:

Poate nu esti in perioada de transferuri!